Дарина Саїнчук
Рейтинг
+8.98
Сила
21.16

Дарина Саїнчук

d-sainchuk

avatar
Дякую за хороший настрій і за море емоцій.
avatar
Дійсно Надіє, я з тобою згідна. Навіть маючи велику взаємну любов більшість людей самотні, тому що ми не віддаємось до кінця, у нас завжди залишається та частка свідомості, яка все хоче контролювати, аналазувати, порівнювати і шукати щось, що нас не задовільняє у наших половинках.
avatar
Дуже близький до мого серця вірш.
avatar
Дійсно дуже важко порвати з минулим, зрозуміти, що тебе це тягне вниз. Після ти розумієш, що ти хочеш бути щасливою але не з ним.
avatar
Ви знайшли золоту середину, таку собі рівновагу.
avatar
Я з вами згідна: всім хочеться Любові та Поваги.
avatar
Просто чоловіки завжди обмежували роль жінки у суспільстві, придумали власні правила гри і грають за ними, і вони самі нам нав'язали роль «діти-кухня-церква». У ХХ ст. почався дизбаланс, чоловіки почали панікувати: як же так, виявляється вони (жінки)не лише можуть народжувати і бути кухарками, але можуть бути і сильнішими за чоловіків! Ось це вас і задіває на підсвідомому рівні, ажде ми від природи маємо перевагу — народжувати дітей, а зараз навіть без допомоги чоловіків.
avatar
Тобто, це такий собі елемент піару для чоловіків: «О, ти знаєш, який у мене записник! І, що ти думаєш, я там пишу!!!!» Ще одна іграшка для тих хто це купує.
avatar
Точно, Надю, в усьому треба шукати позитив. Вечір дійсно цікавим був, пізнавальним.
avatar
Просто у нас ще одна проблема — це сам споживач. Люди не відстоюють свої права, права ходити у той кінотеатр, які вони хочуть, платити ту ціну за сервіс — яку заслуговує заклад. У нас ще той споживчий голод — «добре, що хоч таке є», споживач не розпещений. Немає дійсно працюючих організацій, які б захищали споживача. А здорова конкуренція лише наруку споживачу. Те, що її хочуть задушити — це вже не правильно.
avatar
Дійсно пересічні американці турбуються щоденними хлопотами, лише 2-3% розуміють суть процесів, які відбуваються у світі, і мають необхідні знання, щоб на ці процеси впливати.
avatar
Що до «мозгових трестів» та їх ефективності: якщо якийсь трест, повідомляє своїм замовникам, що у 2015 відбудеться подія Х, то імовірність її настання вища, тому що технологія та політика адаптуються відповідно до цих прогнозів.
avatar
Одна з цілей «Плану Маршала» у післявоєнні роки — це протидія поширення впливу Радянського союзу на країни Західної Європи, це такий собі перший крок «холодної війни». Це дало змогу США зміцнити західний блок у боротьбі з Радянським Союзом. Цей план дозволив уникнути кризи також у США, в результаті надлишку виробленої в роки війни продукції, забезпечивши її експорт на ними ж створений західноєвропейський ринок, він допустив розширення американських капіталовкладень у Латинській Америці та створення системи впливових міжнародних економічних організацій — МВФ, ГАТТ, МБРР. І це все було здійснено під виглядом «найбезкорисливішого акту в історії» — як сказав В. Черчиль. Але насправді: хочете грошей – виконуйте наші правила.
Вже згодом європейці створили власний союз держав-членів тобто ЄС, щоб таки протистояти США та ввели євро для конкуренції з доларом.
avatar
Дійсно тут відчуваються справжні почуття…
avatar
У даному випадку краще не ризикувати. Думаю диплом спеціаліста не скрасить твоє життя.
avatar
«Когда говорят: „Дело не в деньгах, а в принципе“, не верьте. Дело в деньгах.» (Кин Хаббард) — Хочу Вам нагадати нашу недавню дискусію.
avatar
Тобто Володимире, ви такий нонконфронтист та пацифіст??? Ви всім все прощаєте? Ви підставляєте і другу щоку?
avatar
Дійсно Надіє, я з вами згідна, у нас позитивна соціадьна реклама дала б набагато більще результатів.
avatar
Дякую Надя, просто клуб для тих хто любить ставити цілі)))))
avatar
Просто в Україні величезний розрив між селом і містом. Учора супроводжувала цілий день 3 французьких пенсінерів, які приїхали в Чернівці з гуманітарною місією. Вони живуть у французькому селі. Але рівень їхнього села з бесейном та їхшими прибанбасами навіть важко з Чернівцями порівняти.